Pucio do tulenia

Pucio to postać znana wszystkim dzieciakom. Bohater książeczek dla dzieci autorstwa Marty Galewskiej-Kustry przenosi w świat swoich przygód najmłodszych czytelników, przy okazji angażując ich w odkrywanie świata i otoczenia, które znajduje się najbliżej nich. Książki są również cenione przez rodziców, bowiem wspomagają prawidłowy rozwój swojego dziecka. Z czego wynika fenomen książeczek? Sama ich formuła skonstruowana jest w ten sposób, aby pod postacią zwykłych czytanek, przemycać takie treści, które zachęcą młodych czytelników do odkrywania i rozwoju. Nie dziwne więc, że przy okazji nowych serii, dzieci jak i rodzice z chęcią sięgają po nowe pozycje. Przy okazji serii książeczek, pojawiają się również gadżety, które dodatkowo wzmocnią więź z bohaterem i spowodują, że dzieci jeszcze bardziej będą utożsamiać się z ich ulubionym przyjacielem. Pucio do tulenia (https://www.taniaksiazka.pl/pucio-do-tulenia-maskotka-p-1425975.html) to doskonała zabawka, również na prezent, przy różnych okazjach.

Bohater wszystkich dzieci

Pucio to nie tylko postać z książeczek dla dzieci, to również ich przyjaciel, który spędza z nimi mnóstwo czasu. Z takiego założenia wychodzi autorka serii, która postanowiła, że wirtualny bohater może być tak naprawdę bardzo blisko swoich czytelników. Pucio do tulenia to nie taka zwykła zabawka. To nie kolejny pluszak, który będzie z dzieckiem na chwilę.

Zabawka to niewielkich rozmiarów dodatek do książeczek, który sprawdzi się w domu każdego miłośnika przygód tego bohatera. Można więc odkrywać kolejne jego perypetie, przy okazji tuląc go i pytając się, czy faktycznie jest tak naprawdę, jak to wygląda na kartkach papieru. Dzieci z pewnością pokochają tego przeuroczego malutkiego przyjaciela, z którym można zasypiać, bawić się i podróżować.

Tak naprawdę nie potrzeba wiele, żeby sprawić dziecku miłą niespodziankę. Warto zatem pójść tropem książek i być małym odkrywcom, tak jak dzieciaki, które przeżywają przygody Pucia.

Jakość i wykonanie, które zachęci do zakupu

Pucio do tulenia to nie zwykła zabawka, o czym będą wiedziały wszystkie dzieciaki. Doskonale wykonana, z dbałością o wszystkie detale i szczegóły, doskonale odzwierciedla tę postać, którą zna każde dziecko. Zabawka jest świetnie opakowana, sprawdzi się więc jako prezent. Samo opakowanie doskonale prezentować się będzie na każdej półce. Wysokość maskotki to 18 cm, nie jest więc rozmiarów, które przytłaczały by dziecko. Pucio pozwoli natomiast na miłe spędzanie czasu i bardzo dobrze będzie kojarzył się z przygodami, jakie odkrywają czytelnicy.

Boże Narodzenie - obraz utworzony przez gpointstudio - pl.freepik.com